MniejEkranu logo

MniejEkranu.pl_Logo

Kampania "Mniej ekranu, więcej rodziny" na YouTube

Written by Janusz Wardak on środa, 17 grudzień 2014.

Filmy związane z kampanią "Czas Świąt: Mniej ekranu, więcej rodziny", dostępne do tej pory na Facebooku, cieszą się bardzo dużą popularnością - szczególnie fim "Inna kartka". Dlatego też postanowiłem udostępnić je na YouTube, aby dostęp do nich był możliwy także dla osób niekorzystajacych z Facebooka i łatwiejsze było załączanie ich do innych stron internetowych.

Oto filmy:

Inna kartka
Bardzo sympatyczny film z Hiszpanii o tym, co NAPRAWDĘ nasze dzieci chciałyby dostać na Święta. Wprawdzie tam prezenty przynoszą Trzej Królowie a nie św. Mikołaj, ale myślę, że poza tym prośby naszych dzieci byłyby podobne.

Pudłko "Rozłącz się"

Kontroler Mediów Społecznościowych
Znany producent napojów także zachęca do powrotu ze świata wirtualnego do "realu". Jak widać problem nadużywania mediów cyfrowych dostrzegany jest coraz powszechniej - nawet w wielkich korporacjach.

Biedne dziecko
Kolejny film nt. prezentów i Świąt - może wyda się nieco kontrowersyjny ze względu na bałagan, jaki pojawia się w jednej ze scen. Mimo to zawiera bardzo ważną refleksję - prezenty nie muszą być drogie i nie musi ich być wiele, by NAPRAWDĘ ucieszyć dziecko.

Mniej ekranu na Święta
Mamy własny wideo-klip Kampanii "Czas Świąt: Mniej ekranu, więcej rodziny" (no... prawie).

 

blog comments powered by Disqus