MniejEkranu logo

MniejEkranu.pl_Logo

Znajdź program dla Ciebie i Twojej rodziny

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Programy do kontroli rodzicielskiej - Rodzina i media

Beniamin

Beniamin

Beniamin jest programem zapewniającym bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci, poczta e-mail, zarządzanie dostępem do serwisów video i społecznościowych).

Kaspersky Internet Security - multi-device

Kaspersky Internet Security - multi-device nie jest typowym programem kontroli rodzicielskiej, ponieważ jest to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla komputerów, w którym kontrola rodzicielska jest tylko jedną z funkcji. To wieloplatformowe rozwiązanie zapewniające ochronę dowolnej kombinacji komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z Androidem - wszystko przy użyciu jednej licencji. Warto pamiętać, że w obecnej wersji kontrola rodzicielska działa tylko na komputerach z systemem Windows, na urządzeniach mobilnych działają tylko podstawowe funkcje bezpieczeństwa.

Opiekun dziecka

Program został wyposażony w mechanizmy oceny treści strony WWW. Posiada bazę stron WWW, zawierającą ponad 780 tys. adresów URL i około 3500 blokowanych słów i zwrotów w 7 językach europejskich. Dzięki tej funkcji program Opiekun blokuje nawet te niebezpieczne strony, których nie ma w swoim wykazie. Opiekun umożliwia także ograniczenie ilości czasu, jaki dziecko może poświęcić na korzystanie z Internetu. Czas może być liczony osobno dla każdego dziecka w ciągu dnia i tygodnia. Można również zablokować dostęp do Internetu w określonych godzinach - np. w późnych godzinach wieczornych lub w czasie, gdy dziecko powinno być w szkole. 

Qustodio

Qustodio to jeden z najbardziej kompleksowych programów kontroli rodzicielskiej. Jest dostępny na wszystkie główne platformy stacjonarne i mobilne (poza MacOS) i na wszystkich oferuje pełną, rozbudowaną funkcjonalność kontroli rodzicielskiej.

safeKiddo

SafeKiddo to aplikacja przeznaczona dla rodziców, którzy chcą mieć wpływ na to, na co natkną się ich dzieci surfując po Internecie przy wykorzystaniu smartfonów lub tabletów.

Strażnik ucznia

Strażnik Ucznia to wiodący program do kompleksowej ochrony dziecka w sieci. Zapewnia

inteligentną, kompleksową ochronę dostępu do Internetu z klasyfikacją treści oraz blokadą informacji niepożądanych, możliwość samodzielnego wskazania stron www i aplikacji które mają zostać zablokowane oraz kontrolę czasu spędzanego przy komputerze.

WebControl

Program jest prosty w zastosowaniu dla rodziców i oferuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie kontroli dostępu do sieci. Rodzice mogą przede wszystkim blokować dostęp do stron WWW, zablokować dostęp do stron o tematyce erotycznej i pornograficznej, mogą również definiować własne kryteria blokowania. WebControl działa niezależnie od przeglądarki i otoczenia dostępu do Internetu.